جستجو . ورود به وبگاه    ۱۴۰۰/۵/۹  
 
 

  خط مشي حفظ اطلاعات  

اطلاعات ثبت شده در وبگاه صندوق

محققان براي ارسال پيشنهاد طرح بصورت اينترنتي (online) و نيز براي مراجعات بعدي براي بررسي وضعيت طرح ارسالي نياز دارند تا يکبار در سايت صندوق ثبت نام کنند. در هنگام ثبت نام اطلاعات شخصي محدودي مانند نام و آدرس پست الکترونيکي در بانک داده صندوق ذخيره ميشود. در هنگام تکميل فرم پيشنهاد طرح بصورت اينترنتي، اطلاعات جامعي در مورد محقق (پيشنهاد دهنده) و نيز خود طرح ثبت و نگهداري ميشوند. اين اطلاعات توسط کارشناسان داخلي صندوق و نيز داوراني که توسط صندوق از بين محققان برجسته داخل و خارج کشور انتخاب ميشوند قابل مشاهده خواهند بود.

گزارش هاي حاصله از طرح هاي پژوهشي مصوب صندوق در کتابخانه ديجيتال صندوق ثبت مي­شوند و مواردي مانند نام مجري، نام طرح و خلاصه آن از طريق وب­سايت در معرض ديد پژوهشگران خواهد بود.

حذف اطلاعات از سايت

تا هنگامي که محقق فرم پيشنهاد طرح اينترنتي را "ارسال" نکرده است اين توانايي را دارد تا کليه اطلاعات وارد شده را بصورت اينترنتي پاک نموده و طرح را از بانک داده سايت صندوق حذف نمايد. گزينه "ارسال طرح" در آخرين صفحه فرم پيشنهاد طرح اينترنتي قابل مشاهده است. پس از "ارسال طرح" پيشنهاد دهنده نخواهد توانست تا پيشنهاد طرح از طريق اينترنت حذف نمايد. بدين منظور لازم است تا پژوهشگر به صندوق مراجعه کند و درخواست کتبي خود را در اين زمينه تسليم نمايد.

 امنيت

سايت صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران کشور حداکثر تلاش خود را در مورد حفظ اطلاعات کاربران در محيط اينترنت با استفاده از فناوري هاي مربوطه انجام ميدهد. اطلاعات حياتي مانند کلمه عبور با الگوريتم هاي استاندارد رمز گذاري ميشوند. کاربران ميبايست در حفظ کلمه عبور خود کوشا باشند و در صورت افشا شدن آن هرچه سريعتر نسبت به تغيير رمز خود اقدام نمايند. در غير اينصورت خسارات مادي و يا معنوي در اين مورد متوجه کاربر خواهد بود.

تغيير درخط مشي

سايت صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران کشور ممکن است بند هاي ذکر شده در اين سند را تغيير داده يا بهنگام کند. در اين صورت موارد مربوطه در قسمت اخبار سايت به اطلاع کاربران خواهد رسيد.

 
  ورود به سايت
  راهنمايي
  ثبت نام
  ورود فناوران
  ورود امن فناوران
  خروج از سايت
  مشکل در ورود به سايت
  حفظ اسرار کاربران
  کلمه عبور فراموش شده
  تغيير کلمه عبور
  پست الکترونيک داخلي
  کارشناسان صندوق
  معاونت علمي و فناوري
 
  ابزارهاي مشاهده
راهنمايي
دريافت فونت ها
تغيير رنگ هاي سايت
نسخه قابل چاپ اين صفحه
 
© تمام حقوق براي صندوق محفوظ است | صفحه اول | چاپ صفحه
آخرين بهنگام سازي اين صفحه: ۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۸:۲۵