جستجو . ورود به وبگاه    ۱۴۰۰/۵/۵  
 
 

  راهنماي ارسال طرح دانش بنيان  

فناوران گرامي که جهت انجام طرح دانش بنيان خود از معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري معرفي نامه دريافت داشته اند جهت دريافت تسهيلات از صندوق لازم است طرح خود را از طريق سامانه الکترونيک مربوطه ارسال دارند. جهت استفاده از سامانه تقاضامند است حتما فايل هاي راهنماي زير مطالعه گردد.

توجه: فناوراني که درخواست پرداخت اول آنها قبل از راه اندازي سامانه الکترونيک ارسال شده است و هم اکنون مي خواهند پرداخت دوم خود را ارسال دارند نيز مي توانند از سامانه الکترونيک استفاده نمايند. صرفا کافي است آدرس ايميل خود را به کارشناسان واحد تجاري سازي صندوق اطلاع دهيد (داخلي هاي ۱۱۶ و ۱۲۷، شماره تلفن ها در صفحه تماس با ما آمده است) تا در سامانه درج شود. سپس در قسمت ورود به وبگاه گزينه «کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد؟» را انتخاب و همان آدرس پست الکترونيک را وارد نماييد تا لينک توليد کلمه عبور براي شما ارسال گردد. بعد از توليد کلمه عبور، وارد وبگاه شده، طرح مورد نظر را انتخاب و درخواست پرداخت دوم را تکميل و ارسال فرماييد.

توجه مهم: چنانچه بيش از دو ماه از تاريخ نامه معاونت عملي و فناوري رياست جمهوري گذشته باشد نامه منقضي محسوب شده و سامانه اجازه ارسال درخواست پرداخت را نخواهد داد. در اين صورت متقاضي با با مراجعه به معاونت مجددا معرفي نامه دريافت دارد. همچنين بعد از ارسال طرح يا درخواست پرداخت چنانچه از متقاضي مدرکي درخواست گردد و پاسخي ظرف مدت يک ماه دريافت نگردد مجددا طرح و درخواست پرداخت منقضي خواهد شد.

 
  درباره صندوق
معرفي صندوق
ارکان صندوق
رسالت صندوق:
کمک به اجراي طرح هاي پژوهشي
   کارگروه هاي پژوهشي
تجاري سازي نتايج پژوهشي
ثبت اختراعات در سطح جهاني
کرسي هاي پژوهشي
زير ساخت هاي پژوهشي
ديگر فعاليت هاي حمايتي
خدمات الکترونيک
خبرنامه داخلي صندوق
جستجو در وبگاه
 
  آيين نامه ها
سياستهاي اصولي و خط مشي
آيين نامه اجرايي
آيين نامه ارائه تسهيلات
آيين نامه نظارت بر طرح ها
آئين نامه کرسي پژوهشي
آيين نامه تجاري سازي
آيين نامه ثبت اختراعات
 
  فرم ها و دستورالعمل ها
راهنماي تکميل فرم پيشنهاد طرح
دستورالعمل تهيه گزارش
فرم هاي مکمل
 
  ابزارهاي مشاهده
راهنمايي
دريافت فونت ها
تغيير رنگ هاي سايت
نسخه قابل چاپ اين صفحه
 
© تمام حقوق براي صندوق محفوظ است | صفحه اول | چاپ صفحه
آخرين بهنگام سازي اين صفحه: ۱۳۹۴/۱/۲۰ - ۱۸:۲۳